Šiuolaikinis šokis

Interpretacinis šokio stilius, apimantis naujoves. Jame derinamos įvairių žanrų technikos (nuo klasikinio baleto iki gatvės šokio). Stilius išsiskiria iš kitų, nes daug dėmesio skiriama darbui ant grindų, jo neriboja taisyklės, reglamentuojančios tradicines šokio formas. Vietoj to, jis remiasi improvizacija ir universalumu, pasižymi judėjimo laisve ir sklandumu, leidžiančiu šokėjams tyrinėti proto ir kūno ryšį ir idealiai sužadinti žiūrovų emocijas.

Šou šokis

Papildomi užsiėmimai

Pramoginio pobūdžio šokio stilius, derinantis elementus iš skirtingų šokio žanrų (tokių kaip baletas, modernus šokis, hip hopas, latinos, jazz ir kt). Šiame šokio stiliuje dažnai naudojami įvairūs triukai, pakėlimai, išmetimai, taip pat scenos dekoracijos. Stilius išsiskiria dinamiškumu, emocijomis, energingais judesiais ir išraiškinga choreografija. Taip pat čia svarbu muzikos interpretacija, kostiumai, apšvietimas ir scenografija.

Treniruotės, skirtos vaikų lankstumui, vikrumui, stiprumui lavinti, laikysenai ir koordinacijai stiprinti. Atliekami įvairūs gimnastikos elementai: saulutės, tilteliai, virvutės, špagatai, randatai ir t.t. Užsiėmimus galima lankyti kaip papildomą discipliną prie šokių arba atskirą sporto šaką.

Gimnastikos pradmenys

Solo/Duo

Repeticijos skirtos indivudualiam darbui su šokėju bei jo asmeniniu augimu. Dažniausiai šių repeticijų metu šokėjai ruošia konkursinius numerius, kuria solo arba dueto pasirodymą, o vadovas jam padeda. Čia daug kūrybinio, improvizacinio darbo, saviraiškos.

Improvizacija

Šokio improvizacija – tai spontaniškas judesio kūrimas, iš anksto neplanuojant jokių žingsnelių ar choreografijos. Šokėjai juda laisvai, nepasikliaudami nustatytais judesių modeliais. Improvizuodami šokėjai gali siekti sukurti naują, originalų judesį arba panaudoti pažįstamus judesius unikaliais būdais.